Reklamuokitės Socialinėje erdvėje! | LTU Photographers
frontend.left

frontend.delete_confirm

frontend.cancel
frontend.submit
Nariams
frontend.cancel
frontend.submit
LT EN
Reklamuokitės Socialinėje erdvėje!

Reklamuokitės Socialinėje erdvėje!

Norite užpildyti laisvas datas savo darbų kalendoriuje, tačiau nežinote, kaip rasti naujų klientų? Facebook gali būti puikiu kanalu pasiekti reikiamą auditoriją. Jei nežinote kaip sukurti kokybišką reklamą, kuri pasiektų jūsų potencialius klientus, arba neturite tam laiko, mes galime jums padėti.

Reklama Facebook tai nebrangi ir itin efektyvi priemonė, siekiant atrasti naujų klientų ratą ir sudominti juos savo paslaugomis bei padidinti savo, kaip fotografo, žinomumą. 

 

  • Reklama būtų rodoma parenkant jums aktualią teritoriją. Galima visoje Lietuvoje arba jūsų pasirinktuose miestuose.
  • Reklamai būtų tiksliai parenkama auditorija pagal jūsų fotografijos sritį, pvz. vestuvių fotografams būtų atrenkami žmonės, kurie paskutiniu metu domisi vestuvių fotografija, yra susižadėję; interjero fotografams ieškotume naujakurių, interjero dizainerių bei kitų galimai tokia fotografija suinteresuotų vartotojų ir pan.
  • Reklama būtų personalizuota pagal jūsų poreikius, siekiant patraukti kuo didesnį jūsų tikslinės auditorijos dėmesį.

Reklamos biudžetą galite pasirinkti nuo 25 iki 100 EUR, reklamą atitinkamai pamatys nuo 10 000 iki 108 000 unikalių vartotojų, iš kurių nuo 120 iki 15000 aplankys jūsų anketą.

Kampanijos metu mes pasirūpinsime reklamos dizaino sukūrimu, reklamos paleidimu ir optimizavimu, parenkant labiausiai jūsų poreikius atitinkančią auditoriją. Po kampanijos pateiksime išsamią ataskaitą, kiek žmonių apsilankė jūsų profilyje, kiek laiko praleido žiūrėdami jūsų nuotraukas ir kiek iš jų paspaudė mygtuką susisiekti.

Pasiūlymas galioja tik LTU Photographers platformos nariams. Norėdami sužinoti daugiau arba gauti individualų reklamos pasiūlymą, susiekite su mumis el. paštu info@ltu-photographers.com. Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus!